Süper Lig devinden Fatih Terim bombası! Resmi teklif götürüyorlar

Trabzonspor‘da Abdullah Avcı yerine flaş isim gündeme geldi. Galatasaray‘ın efsane eski teknik yöneticisi Fatih Terim ile görüşme kararı alındı.

TEK ADAY DOĞAN

Süper Lig’de geçtimiz dönem şampiyonluk ipini göğüsleyen ve bu sezon ligde ve Avrupa’da istediği çıkışı yakalamayan Trabzonspor‘da teknik yönetici Abdullah Avcı ile yollar ayrıldı. Avcı’nın ayrılığının akabinde Lider Ahmet Ağaoğlu da istifa etti ve kongre kararı aldı. Pazar günü yeni liderini seçecek olan Trabzonspor‘da tek aday Ertuğrul Doğan.

HEDEF FATİH TERİM

Ajansspor’dan Salim Manav’ın haberine nazaran; Teknik yönetici arayışlarını sürdüren Ertuğrul Doğan idaresi, gündeme Fatih Terim ismini aldı. Bordo mavili yöneticiler, hafta içerisinde Terim ile görüşecek.

GALATASARAY EFSANESİ

Geçen dönem Galatasaray‘dan ayrılan kulübün sembol ismi Fatih Terim, Cimbom’da 8 kez Süper Lig, 4 kere Türkiye Kupası ve Harika Kupa, bir defa de UEFA kupasını kazandı. Galatasaray tarihine ismine altın harflerle yazdıran Terim, Sarı-Kırmızılı grup dışında Ümit Ulusal Grup, A Ulusal Kadro, Göztepe, Ankaragücü, Fiorentina ve Milan’da çalıştı.

MISIR’I KABUL ETMEDİ

Galatasaray’dan ayrıldıktan sonra Mısır A Ulusal Kadrosu ve Mısır Ligi takımı Al-Ahly’den gelen teklifleri Fatih Terim kabul etmedi.

TAKIM ÇALIŞTIRMADI

Geçen dönem ligin 20. haftasında Galatasaray’dan ayrılan Fatih Terim, kendisine gelen teklifleri geri çevirdi. Deneyimli teknik adam rastgele bir grupla mutabakat sağlamadı. Trabzonspor ile isminin anılmasında sonra Bordo-Mavili taraftarlarFatih Terim ismini gündeme getirdi ve en çok konuşulan kişi oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir