Akşener Urfa’da: Bir oy Meral’e, bir oy da Kemal’e

İYİ Parti Genel Lideri Meral Akşener, Urfa’da seçim uyum merkezi açılışına katıldı. Urfalıların da katıldığı açılışta konuşan Akşener, hırsızlığı ve yolsuzluğu bitireceklerini belirterek, “Sizlerden YETERLİ Parti’ye ve Sayın Kılıçdaroğlu’na 1’er oy istiyorum. Bir oy Meral’e, bir oy da Kemal’e diyorum” sözlerini kullandı.

Akşener’in konuşmasından öne çıkanlar şöyle:

HIRSIZLIĞI, YOLSUZLUĞU BİTİRECEĞİZ: Şanlıurfalılar, Hz. Adem kıssasını bilirler. Harama el uzatırsan edep ve ahlakın kaybolur. Buradan çiftçi bir kardeşimi kürsüye çıkarıp yaşadığı problemleri anlattı. Pandemi periyodunda besinin, tarımın bekanın beka sorunu olduğunu öğrendik. Pekala Şanlıurfa, tarım konusunda her türlü teşvikin verilmesi gereken yer değil mi? Çiftçinin tarlasını sulaması gerekmez mi? Bunu biz bitireceğiz. Türkiye’deki hırsızlığı yolsuzluğu bitireceğiz. Diyorlar ki, toplumsal yardım bunlar gelirse bitecek. Haydi be oradan, toplumsal devlet olmak misyondur.

VATANDAŞIN DOĞAL GAZ PARASINI ÖDEDİ: Mansur Yavaş Ankara’da aday oldu. Toplumsal yardımların biteceğini söylediler. Mansur Bey elinde kolilerle yardım yapmak yerine, onlara kart verdi. Öğrencilere dayanak oldu. Kışın doğalgaz parasını ödedi vatandaşın. Daha fazla toplumsal yardım yaptı. Bayanlarımıza sesleniyorum, konut bayanlarına verilen yardım parasının yaşını 60 yaşına çekeceğiz ve daha da rahat edeceksiniz.

100 GENÇTEN 12’Sİ İŞSİZ: Şanlıurfa’da yaşayan her 100 gencin 12’si işsiz. Tarımın merkezi olan, Türkiye’yi doyuran bu kentin dayanak olarak aldığı hisse, Türkiye’nin 81’inci sırasında. Fakirlikten kurtulmak mümkün mü, iş bulmak mümkün mü? Elbette hayır. İktidara gelir gelmez 1 ay içinde 100 bin öğretmen atayacağız. Şanlıurfa’da sel oldu ancak yaralar sarılmadı.

BİR OY MERAL’E, BİR OY KEMAL’E: Sizlerden DÜZGÜN Parti’ye ve Sayın Kılıçdaroğlu’na 1’er oy istiyorum. Bir oy Meral’e, bir oy da Kemal’e diyorum. Sahiden savaşa gitmiyoruz. Seçime gidiyoruz. Herkesi tartın, o tartının sonucunda kime inanıyorsanız oyunuzu ona verin. Gencin, yaşlının, haksızlığa uğrayanın tahlili inşallah 14 Mayıs’ta vereceğiniz oylarla belirli olacak. Bu problemleri biz çözeceğiz inşallah. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir